abahoa

Junák - český skaut, okres Třebíč, z.s.

Ve Skautské telefonní síti (STS) budou od 1. 3. 2017 platit nové podmínky. Projekt se podařilo udržet a prodloužit pro další období, navíc teď STS poskytne skautům možnost telefonovat ještě levněji. Druhou dobrou zprávou je, že Vám můžeme představit nové logo.

O STS je stále neklesající zájem, má již přes 8 700 čísel, které si mezi sebou volají zdarma. Brzy tak dosáhne stropu, stanoveného operátorem, který je v tuto chvíli 10 000 čísel. Poté již nemůžeme garantovat, že bude možné přijímat další uživatele.

S prodloužením smlouvy se automaticky prodlužuje i závazek jednotlivých čísel setrvat u STS (nově do konce dubna 2019). Pokud by někdo s novými podmínkami STS nesouhlasil a chtěl síť opustit, má možnost tak učinit až do konce března 2017 (stačí napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Opustit STS je většinou možné i kdykoli v průběhu závazku, nicméně nelze to garantovat

Nové logo Skautské telefonní sítě

Věříme, že nové logo je snadno rozpoznatelné a dobře čitelné, bude dobře plnit svou úlohu a zapadne hladce do komunikace v souladu s novým skautským vizuálním stylem. Posuďte sami :)

STS loga

Přehledný výčet změn tarifů

Podařilo se mírně snížit ceny všech základních tarifů, tedy PNM2, PNM3 i PNM5. Roční úspora na jednotlivce tak bude minimálně 44-145 Kč. Náčelnictvo od letošní registrace snížilo poplatek za číslo v STS o pětinu na 200 Kč. Tyto příjmy slouží k pokrytí nákladů spojených přímo se správou STS a IT službami skautům. Úspora pro každého v součtu s předchozí slevou tarifů je 94-195 Kč za číslo ročně oproti dosavadnímu.

Hlasové tarify (Profi na míru): měsíčně

• PNM2: sleva 10,9 Kč na 91,96 Kč
• PNM3: sleva 3,63 Kč na 157,3 Kč
• PNM5: sleva 12,1 Kč na 290,4 Kč

Nejrozšířenější skautský tarif tak stojí měsíčně pouze 92 Kč. Umožňuje levně volat, obsahuje 100 volných minut, 50 SMS zdarma a 150 MB dat. Navíc možnost volat skoro 9 tisícovkám skautů úplně zdarma. Přepínat mezi tarify je možné libovolně (max. 1x za měsíc).

Roaming EU

V Evropě se již není třeba omezovat v hlasové a textové komunikaci, ceny služeb jsou nově minimální:
• odchozí: 1,66 Kč (dříve 2,30 Kč)
• příchozí: 0,37 Kč (dříve 1,09Kč)
• SMS: 0,65 Kč (dříve 1,09 Kč)

Úprava balíčků Travel and Surf

U dat v roamingu došlo rovněž ke zlevnění. Nezanedbatelně nižší ceny mají nyní všechna data v roamingových pásmech 2 a 3. Například více než 1600Kč nyní ušetříte, pokud si v zóně 3 objednáte 1000 MB balíček. Teď by vás stál 7435 Kč (dříve 9075 Kč).

STS může mít celá tvoje rodina i středisko

• STS je ideálním nástrojem i v rámci oddílu / střediska, protože si všichni voláme mezi sebou zdarma. Zařizování čehokoli na dálku je pak levné a snadné. Více na www.skaut.cz/sts
• do STS může každý (řádně platící uživatel) přidat více čísel. Ve skautISu je možno přidat několik čísel automaticky, v případě potřeby o přidání více čísel osobních nebo rodinných příslušníků, stačí kontaktovat administrátorku STS Janu Hořákovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více se dočtete v ceníku (pro prohlídnutí ceníku je nutné se přihlásit přes skautIS).

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace