abahoa

Junák - český skaut, okres Třebíč, z.s.

Vodácké ahoj a jen ve zkratce jak to tak nějak bylo ...

Na Sněmu okresní rady v sobotu 30.11. jsme byli mimo jiného pozváni na charitativní akci 6. oddílu přístavu vodních skautů Žlutá ponorka z Třebíče. Kavárna již proběhla i v den sněmu, ale to jsem nějak zasklil. Pokud je mi známo, tak první den v sobotu se vybralo 11.500,- CZK.

Akce kavárny se mě osobně moc moc moc líbila. Pokud někdo "zabloudil" v třebíčských Židech na ulici Leopolda Pokorného v době otevřené kavárny, tak na ulici nemohl přehlédnout modře malované postavičky, které vás nevedli do velmi stylového a příjemného prostředí kavárny. To poctivé instantní kafe s mlíčkem, co jsem si "poručil" s lineckým óbrkolečkem, bylo fakt moc dobrý a super silnej lomcovák. Linecký kolečko mám ještě celé doma a jen se na něj zatím koukám. Je moc pěkný. Až se ho nakochám, zmlsnu ho. Ostatních dobrůtek ke kávě či čaji tam bylo nepřeberně.

~ ~ ~

Celkem se za dva dny v kavárně vybralo 19.500,- CZK, které trošku usnadní život konkrétnímu chlapci jménem Petřík. Dle mého je to dobrý počin a napoprvé určitě velký úspěch kavárny.

Poděkování patří starším z přístavu za podporu akce. Nemohu opomenout poděkovat rychlé obsluze u stolů, personálu kuchyňky či obsluze krbu.

Zvláštní poděkování patří všem donátorům co přispěli mlsama či korunama. Děkujeme, děkujeme všem.

Za mě osobně se příští kavárny opět zúčastním. Cítil jsem se tam jako doma a navrch jsem trochu pomohl.

Váš Jezevec a labradorka Shelly