abahoa

Junák - český skaut, okres Třebíč, z.s.

Vážené sestry, bratři a přátelé našeho střediska,

okolnosti bohužel neumožňují nejen pravidelnou činnost, ale znesnadňují i akce ke stoletému výročí skautingu v Moravských Budějovicích. Na tento víkend jsme plánovali panelovou výstavu, která ale musela být zrušena, kvůli šíření koronaviru. My jsme to ale nevzdali a výstavu připravili ve virtuálním světě.

Od pátku 16. 10. 2020 si můžete výstavu prohlédnout na www.100let.orlicemb.cz a to až do večera 17. 11. 2020.

Buďme připraveni. Petr Rokoský, Pardál

Zvadlo: 100 let skautingu v Moravských Budějovicích

Je čtvrtek 22. října, zhoršila se nám situace okolo pandemie a začalo platit další omezení volného pohybu (je toho víc, ale jen v kostce):

  1. Mimo domov se smí lidi vydávat jen na nezbytné pochůzky. Cesta do práce, na nezbytný nákup, natankovat auto, návštěva lékaře (i veterináře s pejskem či jiným zvířátkem), návštěva úřadu, pokud hrozí nebezpečí požáru, doprovod osoby se zdravotním omezením, apod.
  2. Druží se nejvýš dvě osoby, pokud nejde o členy domácnosti nebo pracovní kolektiv; v tom druhém případě si každý drží dvoumetrový odstup.

 

Číst dál: URGENTNÍ: ZÁKAZ AKTIVIT SE VZTAHUJE I NA SKAUTING

Letos pořádající středisko z Velkého Meziříčí, Uhřínov zrušilo přípravy na Indiánské léto. Věřím, že se v době, kdy zase epidemie koronaviru COVID-19 v naší republice nabírá na velké síle, se tím ztotožňujeme všichni.