abahoa

Junák - český skaut, okres Třebíč, z.s.

Za posledního půl roku o dotace na akce žádají skoro výhradně střediska z našeho okresu. Tak je fajn, že jste se naučili využívat tento zdroj podpory vašich akcí.

Jinak platí, že pokud by jste měli otázky ohledně této vyhlášky, nebo obecně žádostí o dotace, můžete se obrátit na mě, rád poradím, nebo zkontroluji žádost před jejím odesláním a podobně. 

Šéfa


Dotační vyhláška: dot_vyhl_2018.pdf
Zdroj a další info: vysocina.skauting.cz

skautISPři okresu Třebíč máme v roce 2018 celkem 6 středisek a jeden přístav vodních skautů. Celkem je v okresu letos registrovaných 929 skautů a skautek organizace Junák-český skaut, okres Třebíč, z.s. To je o 43 členů více jak loni. V rámci okresu jsou letos registrováni 4 členové Svojsíkova oddílu, což jsou naši "skautští VIP".

Data jsou v roce 2018 získána opět z online systému "skautIS".

V tabulce níže jsou uvedené čísla, které vyjadřují celkový počet registrovaných členů u jednotlivých OJ včetně členů Svojsíkova oddílu (nejsou započítáni hostující členové a nečlenové).

Číst dál: Počet skautstva při ORJ 614 Třebíč

Ahoj. Chtěl bych vás pozvat na desátý ročník outdoorového závodu Naši nejsou doma. Závod proběhne od 13. do 15. dubna 2018. Přihlašování a všechny informace najdete na webu nasi.zlutaponorka.com. Podmínkou je věk 15 let a výš.

Jánošík

Plakátek: Naši nejsou doma

Ahoj všem, v novém roce tu máme opět jarní kurz Zdravotníka zotavovacích akcí - ZSRKa. Kurz je akreditovaný MŠMT, tedy dekret je platný i mimo skautské akce. Kromě toho pořádáme i doškolení ZZA. Těšit se můžete na víkendy nabité první pomocí, učíme zážitkově, vše si budete moci vyzkoušet,  čeká vás spousta modelových situací, simulací, videí ... Nikdy nebudete dopředu vědět, co přijde, a možná právě proto budete z našeho kurzu dobře připravenými zdravotníky.

 

Více info na našich webových stránkách: zza.orlicemb.cz

Těšíme se na vás, za lektory Lucka Tyki Škodová

Plakátek: Jarní zdravoťák 2018 - ZRSKA

Registrace ve skautISu je již pro střediska a pro přístav k dispozici.

Střediska by měla založit nejpozději k 1.1. 2018 registraci a registrační kategorie pro rok 2018, což je maximálně pár minut vašeho času.

Od 1. ledna 2018 je možné začít odevzdávat zpracovanou a zkontrolovanou registraci roku 2018 středisek a přístavu.

Jinak téměř vše zůstává stejné jako vloni. Jen Ústředí má odvod o 15,- korun na platícího člena vyšší. 

Termíny odevzdání registrace:
- střediska předají registraci okresům (nebo krajům v případě středisek registrovaných přímo pod krajem) nejpozději 31. 1. 2018,
- ZvOJ předají registraci do KÚJ nejpozději 31. 1. 2018,
- okresy předají registraci krajům nejpozději 14. 2. 2018.

Výše členských příspěvků pro rok 2018:
- 260,- Kč na člena (220,- Kč v případě, že dotyčný odmítne odběr časopisu) + 30,- KRJ + 25,- ORJ (neplatí hosté a členové Svojsíkova oddílu) + OJ,
- dále 200,- Kč za každé telefonní číslo zapojené v STS (na STS a IT řešení) a
- dále 24,- Kč za členskou kartu nově v registraci objednanou (s platností karty až tři roky).

Termíny zaplacení členských příspěvků:
- střediska zaplatí členské příspěvky nadřízeným okresům (nebo krajům v případě středisek registrovaných přímo pod krajem) nejpozději 28. 2. 2018,
- ZvOJ zaplatí členské příspěvky do KÚJ nejpozději 28. 2. 2018,
- okresy zaplatí členské příspěvky krajům nejpozději 14. 3. 2018.


Podstatné dokumenty k registraci najdete na skautské křižovatce - krizovatka.skaut.cz.