abahoa

Junák - český skaut, okres Třebíč, z.s.

Registrace pro rok 2019 ve skautISu ještě není k dispozici. Pár informací předem.

Střediska by měla založit nejpozději k 1.1. 2019 registraci a registrační kategorie pro rok 2019, což je maximálně pár minut vašeho času.

Od 1. ledna 2019 je možné začít odevzdávat zpracovanou a zkontrolovanou registraci roku 2019 středisek a přístavu.

Jinak téměř vše zůstává stejné jako vloni. Jen Ústředí má skoro již tradičně odvod o 15,- korun na platícího člena vyšší než při poslední registraci 2018. 

Číst dál: Registrace 2019

Za posledního půl roku o dotace na akce žádají skoro výhradně střediska z našeho okresu. Tak je fajn, že jste se naučili využívat tento zdroj podpory vašich akcí.

Jinak platí, že pokud by jste měli otázky ohledně této vyhlášky, nebo obecně žádostí o dotace, můžete se obrátit na mě, rád poradím, nebo zkontroluji žádost před jejím odesláním a podobně. 

Šéfa


Dotační vyhláška: dot_vyhl_2018.pdf
Zdroj a další info: vysocina.skauting.cz

skautISPři okresu Třebíč máme v roce 2018 celkem 6 středisek a jeden přístav vodních skautů. Celkem je v okresu letos registrovaných 929 skautů a skautek organizace Junák-český skaut, okres Třebíč, z.s. To je o 43 členů více jak loni. V rámci okresu jsou letos registrováni 4 členové Svojsíkova oddílu, což jsou naši "skautští VIP".

Data jsou v roce 2018 získána opět z online systému "skautIS".

V tabulce níže jsou uvedené čísla, které vyjadřují celkový počet registrovaných členů u jednotlivých OJ včetně členů Svojsíkova oddílu (nejsou započítáni hostující členové a nečlenové).

Číst dál: Počet skautstva při ORJ 614 Třebíč