Sekula, Taktik a Tik
Švejk, Dub, Hejtman a Ságner
1968 -druhá obnova skautingu
1992 -Světový den vody
Lupino a Frigo
Fous a Fousáč
Zvoneček, Zvonek, Rolnička, Gong a Rámus
Num, Nemo a Námo
Butterfly, Můra, Emanuel, Motejl, Housenka, Píďa a Píďalka
Major a Seržant
2018 † Rikitan
Amos, Ames, Amík a Yenkee
1900 * J.Wolker
1920 -Za čin junácký
1948 -druhá likvidace Junáka
1968 -setkání skautů a skautek
Echo, Lot a Sonar
Orel, Kondor, Pták a Jestřáb
Posun času na letní +1h.
1913 -první kurs pro rádce
2018 † P.Sittauer
Havran, Racek, Sojka, Pírko, Bílá Vrána a Fifipírko
Hugo, Sandokan a Nibowaka
Bomba, Puma, Pumajz a Semtex
1948 -ČSM spolkla Junáka
Fluorka, Kolgejt a Mejdlo
Mungo, Riki, Rikitan a Rikitikitavi
1901 * R.Plajner
Valdštejn, Kenedy a Truman
Zubr, Bizon a Tur
Arnika, Fialka, Kopr, Pampeliška, Pomněnka a Sasanka
Fido, Fifálek a Fifin
Roy
Deník, Digest a Deníček
1902 * F.A.Elstner
Štěně, Filipes a Skukum
2008 -XII. VSJ v Havířově
Chrupka, Jeřabina a Třešňák
Čak, Palče a Práče
Akela, Vlk a Karkulka
Kiwi, Pštros, Emu a Nandu
2011 -XIII. VSJ v Kolíně
Pizi, Pizin, Pica a Pizizubka
Krab, Krabice a Škatulka
2017 † Macková
Kris a Sarong
Bublina, Bubla a Bublinka
Vezír, Paša a Sultán
Alt-Del, Bajt, File, Soubor a Kyernet
1969 -Den Země
Šamanka a Víla
Slečínek a Baron
1949 -Pionýrské oddíly Junáka
1945 -Ivančena - památka bratřím
George a Žoržet
Mezinárodní den skautů
Svátek sv. Jiří
Guma, Gumič a Gumídek
1992 -V. VSJ v pražské Lucerně
Op, Gogo, Kingkong, Gog a Opice
Jájina, Jarycha, Jaruška, Jaryn, Járýnek a Jery
Zpěvák, Formič, Formička a Korba
Bob, Róba, Boban, Bobek, Bobeš, Bobina, Bobo a Božka
Kanička, Tkanička, Kecka, Mokasín a Šňůrka
Dingo, Alík, Kiki a Punťa
Sardinka a Sardel
Hamoun, Hammoun, Amún a Ham-ham
Net, Netopýr a Upír
Pilulka a Prášek
Ikki, Ježek, Ježura, Ježour a Rejsek
Stan a Celta
Brčko a Brko
1945 -první obnova Junáka
Rumburak, Bozko, Kouzelník, Merlin a Gandalf
Všetečka, Všudybyl a Vědobyl
Wimpy, Wimpey, Severokámen a Balvan
Matka, Mama a Máťa
Bivoj, Bivojka, Gigant, Koloděj, Kyklop, Obr a Kolos
Den matek
Párátko a Špejle
Dejchiki a Melicharová
Bratránek, Švagr, Sestra a Tetka
1899 * Srdíčko
Buňa a Bůna
Habr, Bříza, Jedle a Topol
1990 -IV. (obnovující) sněm Českého Junáka
Hurvajz
1920 -odznak Lví skaut
Prkoš a Prskoč
1885 * Štěpánová-Koseová
1983 -1. exiloree
2005 † Robin
Gibon a Gibson
Kvik, Prasátko a Quick
1917 * J.Svoboda
1941 -vytvoření Ústředí Junáka v Londýně
Čejka, Kosák, Kosec, Ledňáček, Ledňák, Rorýs, Tetřev a Vlaštovka
1915 -Jarní skautské dny skautek
Pišta, Fišta, Krabalka, Jerry, Fižďa a Myška
1941 -svaz skautů v Británii