2005 -XI. VSJ
Povodeň, Příboj, Vlna a Vlnka
Babeta, Baky, Loty, Nansy, Nensy, Neny a Shelly
Avik, Aka, Kouba a Shada
1857 * Robert Baden-Powell
1889 * Olave St.Clair Soames
1927 -Den sesterství
Pískovec, Písek a Hlína
1918 -ustavující schůze dívčího odboru
Vokurka, Vokura a Houbička
Pauza, Díra, Nemanic, Maca, Mates a Matyz
Káně, Sup, Číl a Supák
Borůvka, Malina, Rybíz a Brusinka
1938 -Dr.Edvard Beneš protektorem Svazu JS RČS
Balík, Spacák, Ruksak, Fusak a Zavazadlo
1948 -III. sněm ve Zlíně se nekonal
Citrón, Cíťa, Ananas, Banán a Jabka
Méďa Béďa, Medvěd, Cinta, Bedy, Bubu a Teddy
Eskymák, Nanuk, Inuit, Indy, Číňan a Dutch
Kaa, Kay, Had, Hádě a Kobra
Jitřenka, Hvězda a Vega
Akim, Kim a Mao
Grizzly, Mýval, Baribal, Koala a Kojak
1850 * T.G.Masaryk
Tom, Atom, Molekula, Tomas, Tomsen a Tom-set
Fantomas, Démon, Děsík, Famfulín a Polednice
Jezevčík, Čivava a Dingo
Kolouch, Koloušek, Srna, Jelen a Kamzík
1930 -ustavení Technického odboru vodních skautů
Ještěrka, Ještěr, Agama a Varan
Robur, Garant, Trabant a Mazda
Rozára, Růžovka a Rozinka
1965 † Braťka
1970 -ustavující schůze SO
Ferdyš, Ferro, Niklák, Dolar, Marka, Měďák a Pajda
Klokan, Kengeroo a Kloky
Mikrofon, Amplion, Ampér a Anténa
Siréna, Cyráno, Hvízdal a Kvilda
Eda, Edy, Eddy a Endy
Joe, Jožin, Jožan, José, Pepča a Pepino
Sekula, Taktik a Tik
Švejk, Dub, Hejtman a Ságner
1968 -druhá obnova skautingu
1992 -Světový den vody
Lupino a Frigo
Fous a Fousáč
Zvoneček, Zvonek, Rolnička, Gong a Rámus
Num, Nemo a Námo
Butterfly, Můra, Emanuel, Motejl, Housenka, Píďa a Píďalka
Major a Seržant
2018 † Rikitan
Amos, Ames, Amík a Yenkee
1900 * J.Wolker
1920 -Za čin junácký
1948 -druhá likvidace Junáka
1968 -setkání skautů a skautek
Echo, Lot a Sonar
Orel, Kondor, Pták a Jestřáb
1913 -první kurs pro rádce
2018 † P.Sittauer
Havran, Racek, Sojka, Pírko, Bílá Vrána a Fifipírko
Posun času na letní +1h.
Hugo, Sandokan a Nibowaka
Bomba, Puma, Pumajz a Semtex
1948 -ČSM spolkla Junáka
Fluorka, Kolgejt a Mejdlo
Mungo, Riki, Rikitan a Rikitikitavi
1901 * R.Plajner
Valdštejn, Kenedy a Truman
Naši nejsou doma
Zubr, Bizon a Tur
Arnika, Fialka, Kopr, Pampeliška, Pomněnka a Sasanka
Fido, Fifálek a Fifin
Roy
Deník, Digest a Deníček
1902 * F.A.Elstner
Štěně, Filipes a Skukum
2008 -XII. VSJ v Havířově
Chrupka, Jeřabina a Třešňák
Čak, Palče a Práče
Akela, Vlk a Karkulka
Kiwi, Pštros, Emu a Nandu
2011 -XIII. VSJ v Kolíně
Pizi, Pizin, Pica a Pizizubka
Krab, Krabice a Škatulka
2017 † Macková
Kris a Sarong
Bublina, Bubla a Bublinka
Velikonoce, hrkání a Lorenzova stuha
Vezír, Paša a Sultán
Alt-Del, Bajt, File, Soubor a Kyernet
1969 -Den Země
Šamanka a Víla
Slečínek a Baron
1949 -Pionýrské oddíly Junáka
1945 -Ivančena - památka bratřím
George a Žoržet
Mezinárodní den skautů
Svátek sv. Jiří
Guma, Gumič a Gumídek